ŠIUOLAIKINĖS PSICHOLOGIJOS IR PSICHOTERAPIJOS CENTRAS
"Pakeiskite savo mintis ir jūsų pasaulis pasikeis" - Norman Vincent Peale

    MES NORIME IR GALIME JUMS PADĖTI!

  • Individualios psichologinės konsultacijos, paremtos kognityvine ir elgesio terapija (KET) bei kitomis šiuolaikinėmis psichoterapijos metodikomis.
  • KET greitai ir efektyviai padeda tiek įvairiausių psichologinių sunkumų turintiems žmonėms, tiek visiems, siekiantiems didinti savivertę bei gyventi kokybiškiau. 
  • KET yra sėkmingai taikoma esant panikos ir nerimo sutrikimams, socialinei ir specifinėms fobijoms, įkyrumams bei depresijai.
  • KET efektyviai naudojama tiek individualioje, tiek grupinėje terapijoje.Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2018-03-19

MINDFULNESS MOKYMO GRUPĖ VAIKAMS VILNIUJE

ĮSISĄMONINTO DĖMESINGUMO (MINDFULNESS) PRADINIO MOKYMO GRUPĖ VAIKAMS VILNIUJE. Vadovai - dr. Julius Neverauskas ir psichologė-psichoterapeutė Giedrė Žalytė

Įsisąmoninimu grįstos metodikos įgauna vis didesnį paplitimą ne tik Europojoe ir pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Jos taikomos medicinoje, psichologijoje, sporte, kariuomenėje, versle ir be abejo vaikų ir paauglių švietimo bei ugdymo sistemoje. Šiuo metu atliekami tyrimai rodo, kad taikant įsisąmoninimu grįstas metodikas vaikams ir paaugliams jos gali būti ypač naudingos ir efektyvios.
Besivystantis vaikų ir paauglių protas greitai įsisąvina mokomas technikas ir jas gali panaudoti gyvenime ir mokymosi procese.
Įsisąmoninimu grįstos metodikos gali padėti ir sveikiems vaikams ir patiriantiems įvairių mokymosi, psichologinių ar elgesio sunkumų.
Taikant šias technikas galima gana greitai ir veiksmingai pagerinti vaikų ir paauglių dėmesio koncentraciją, atmintį, emocinę savireguliaciją ir elgesio planavimą, gebėjimą susikaupti ir atsipalaiduoti, socialinius įgūdžius, miego kokybę, negatyvių emocijų ir elgesio valdymo įgūdžius. Taikomos intervencijos sumažina bendrą ir specifinį nerimastingumą, pagerina miego kokybę, pailsėjimo jausmą, nuotaiką ir gebėjimą atgauti jėgas. Vaikams stiprėja savęs suvokimas, priėmimas ir pasitikėjimas savimi bei savęs efektyvumo jausmas.
Šias įsisąmoninimu grįstų metodikų galimybes bus galima išnaudoti lankant Įsisąmoninto dėmesingumo (mindfulness) mokymo pradinio mokymo grupę Vilniuje 2018 m. balandžio 23 d. - gegužės 28 d.
Pradinio mokymo grupės kursą sudaro 5 (penki) užsiėmimai. Jie vyks šiomis dienomis:
1/5 užsiėmimas - 2018 m. balandžio mėn. 23 d.
2/5 užsiėmimas - 2018 m. balandžio mėn. 30 d.
3/5 užsiėmimas - 2018 m. gegužės mėn. 7 d.
4/5 užsiėmimas - 2018 m. gegužės mėn. 14 d.
5/5 užsiėmimas - 2018 m. gegužės mėn. 28 d.
Vieno užsiėmimo trukmė 75 min.

Organizuojamos dvi amžiaus grupės:
Pirmoji, skirta mažesniems, 6-10 metų amžiaus vaikams, kurie gali dalyvauti užsiėmime su vienu iš tėvelių. Jaunesniųjų dalyvių užsiėmimų laikas trečiadieniais, nurodytomis datomis 17.30 – 18.45 val.
Antroji, skirta didesniems, t.y. 11-14 metų vaikams, dalyvaujantiems be tėvelių, savarankiškai. Vyresniųjų dalyvių užsiėmimų laikas trečiadieniais, nurodytomis datomis 19.00 – 20.15 val.
Mokymai vyks VšĮ Neuromedicinos instituto patalpose Vilniuje, Slucko g. 6/Lvovo g. 7, įėjimas iš Slucko gatvės.
Mokymus ves Įsisąmoninimu grįstos psichologijos metodikų pradininkai Lietuvoje, Lietuvos Įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas dr. Julius Neverauskas ir psichologė-psichoterapeutė, įsisąmoninimu grįstų intervencijų mokytoja Giedrė Žalytė.
Užsiėmimų kaina – 75 eurai už 5-erių užsiėmimų ciklą (jaunesniojoje grupėje galioja viena kaina už mažąjį dalyvį kartu su vienu iš tėvelių). Dalyviai gaus dalyvio medžiagą.
Vietų skaičius labai ribotas. Būtina išankstinė registracija iki balandžio 9 d. internetu paspaudus nuorodą https://goo.gl/forms/A7gQEyYbLaibpbor2 arba el. paštu info@psichoterapija.info.
Papildoma informacija telefonu 8 616 53444, 8 602 50142.Grįžti į peržiūrąMūsų draugai:  

http://mastyk-ir-veik.blogspot.lt

http://www.facebook.com/Kognityvinė-elgesio-terapija-84638183723

  • Logo_en
    Logo_en

http://www.institute-for-mindfulness.org


Žemėlapis
Skambinti
El.paštas
Apie